Batterij compatibel met Dogtra Aetertek CS-SDT74SL (500 mAh, 7.4 V)
Product Code: CS-SDT74SL
Merk: Cameron Sino
Product Code: CS-SDT74SL
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 500 mAh
Spanning 7.4 V
Vermogen 3.7 Wh
Type Li-Polymer
Kleur Verdoyant
Netto gewicht 23.5 g
Afmetingen 48 x 22.5 x 12 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: maandag 18. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 500 mAh
Spanning 7.4 V
Vermogen 3.7 Wh
Type Li-Polymer
Kleur Verdoyant
Netto gewicht 23.5 g
Afmetingen 48 x 22.5 x 12 mm
Op voorraad | Verwachte levering: maandag 18 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-SDP373SL
CS-SDP373SL
Type Type: Li-Polymer
Spanning Spanning: 3.7 V
Capaciteit Capaciteit: 450 mAh
Type Type Li-Polymer
Spanning Spanning: 3.7 V
Capaciteit Capaciteit: 450 mAh
Is op voorraad!
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen