Opladers compatibel met Canon DF-ACS700MC
Product Code:
DF-ACS700MC
Merk:
Cameron Sino
Opladers compatibel met Canon DF-ACS700MC
Product Code:
DF-ACS700MC
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 205.4 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 2 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 7.4 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 60 x 56 x 28 mm |
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 205.4 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 2 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 7.4 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 60 x 56 x 28 mm |
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Canon
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
043325992872
49859
8700-614
ACK-700
B00005Y1S0
CA-PS700
LS-PAB60
Beschrijving
Opladers compatibel met Canon DF-ACS700MC is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-LPE5
CS-BP511
CS-NB2L18
CS-NB2LH
CS-BP512MX
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
