Opladers compatibel met Palfinger Scanreco Hbc DF-RBS950BE
Opladers compatibel met Palfinger Scanreco Hbc DF-RBS950BE
| Max. ingangsspanning | 5 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 5 V |
| Netto gewicht | 85 g |
| Uitgangsspanning | 7.2 V |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0.6 A |
| Ingangsstroom | 2 A |
| Spanning invoeren | 5 V - 5 V |
| Afmetingen | 116.3 x 70.7 x 32.5 mm |
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: dinsdag 2. juni
21.72 €
Ex Tax 21%: 17.95 €| Max. ingangsspanning | 5 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 5 V |
| Netto gewicht | 85 g |
| Uitgangsspanning | 7.2 V |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0.6 A |
| Ingangsstroom | 2 A |
| Spanning invoeren | 5 V - 5 V |
| Afmetingen | 116.3 x 70.7 x 32.5 mm |
Op voorraad | Verwachte levering: dinsdag 2 juni
Beschrijving
Opladers compatibel met Palfinger Scanreco Hbc DF-RBS950BE is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-FBA209BL
CS-RBS950BL
CS-FBA225BL
CS-RBS960BL
CS-RBS961BL
CS-RBS951BL
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
