Opladers DF-LCS360EU
Product Code:
DF-LCS360EU
Merk:
Cameron Sino
Opladers DF-LCS360EU
Product Code:
DF-LCS360EU
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 248 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 36 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 75.9 x 69.2 x 30.4 mm |
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 248 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 36 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 75.9 x 69.2 x 30.4 mm |
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Beschrijving
Opladers DF-LCS360EU is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
