Opladers compatibel met Dji DF-PHT300EA
Product Code:
DF-PHT300EA
Merk:
Cameron Sino
Opladers compatibel met Dji DF-PHT300EA
Product Code:
DF-PHT300EA
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 1000 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 4 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 222.6 x 98 x 56 mm |
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: maandag 27. april
102.36 €
Ex Tax 21%: 84.60 €Qty:
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 1000 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 4 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 222.6 x 98 x 56 mm |
Op voorraad | Verwachte levering: maandag 27 april
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
Beschrijving
Opladers compatibel met Dji DF-PHT300EA is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-LT109RX
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
