Opladers compatibel met Motorola DF-MTH980UK
Product Code:
DF-MTH980UK
Merk:
Cameron Sino
Opladers compatibel met Motorola DF-MTH980UK
Product Code:
DF-MTH980UK
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 200.8 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 12 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 126.4 x 107.2 x 46.8 mm |
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 200.8 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 12 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 126.4 x 107.2 x 46.8 mm |
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Motorola
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
HTN9805A
Beschrijving
Opladers compatibel met Motorola DF-MTH980UK is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-MCT250TW
CS-MCT251TW
CS-MKT629TW
CS-MTK628TW
CS-MTK140TW
CS-MTK013TW
CS-MTK240TW
CS-MTK241TW
CS-MTK242TW
CS-MKT630TW
CS-MKT243TC
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
