Batterij compatibel met Ingersoll rand CS-RNV200PX (4000 mAh, 20 V)
Product Code: CS-RNV200PX
Merk: Cameron Sino
Product Code: CS-RNV200PX
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Capaciteit 4000 mAh
Spanning 20 V
Vermogen 80 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 642 g
Afmetingen 121.7 x 78 x 72.2 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: maandag 18. mei
Qty:
In winkelwagen
Je betalingsopties
Snelle gids voor het kiezen van een batterij
Bevestig het originele batterijmodel
Controleer de afmetingen en het type connector
Bevestig de spanningscompatibiliteit
Bevestig uw apparaatmodel
Als u twijfelt, neem dan gerust contact met ons op voordat u bestelt.
Capaciteit 4000 mAh
Spanning 20 V
Vermogen 80 Wh
Type Li-ion
Kleur Zwart
Netto gewicht 642 g
Op voorraad | Verwachte levering: maandag 18 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-HTC502TW
CS-HTC502TW
Type Type: Li-ion
Spanning Spanning: 7.4 V
Capaciteit Capaciteit: 1500 mAh
Type Type Li-ion
Spanning Spanning: 7.4 V
Is op voorraad!
CS-RNV200PW
CS-RNV200PW
Spanning Spanning: 20 V
Spanning Spanning: 20 V
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
CS-HTC502TX
CS-HTC502TX
Spanning Spanning: 7.4 V
Spanning Spanning: 7.4 V
CS-HTC502TC
CS-HTC502TC
Spanning Spanning: 7.4 V
Spanning Spanning: 7.4 V
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen