Opladers compatibel met Topcon DF-TOP240BE
Product Code:
DF-TOP240BE
Merk:
Cameron Sino
Opladers compatibel met Topcon DF-TOP240BE
Product Code:
DF-TOP240BE
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 270.8 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 9 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 144.5 x 80.5 x 47 mm |
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: vrijdag 22. mei
79.52 €
Ex Tax 21%: 65.72 €Qty:
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 270.8 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 9 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 144.5 x 80.5 x 47 mm |
Op voorraad | Verwachte levering: vrijdag 22 mei
Beschrijving
Opladers compatibel met Topcon DF-TOP240BE is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-TOP520SL
CS-TOP240SL
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
