Opladers compatibel met Dyson DF-DYC100EU
Product Code: DF-DYC100EU
Merk: Cameron Sino
Product Code: DF-DYC100EU
Merk: Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Zwart
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 130 g
Intensiteit uitgangsstroom 1.1 A
Ingangsstroom 240 A
Minimum uitgangsspanning 30.45 V
Spanning invoeren 100 V - 240 V
Afmetingen 85.7 x 47.9 x 69.8 mm
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: dinsdag 19. mei
Qty:
In winkelwagen
Max. ingangsspanning 240 V
Kleur Zwart
Min. ingangsspanning 100 V
Netto gewicht 130 g
Ingangsstroom 240 A
Op voorraad | Verwachte levering: dinsdag 19 mei
4,8 van 500+ beoordelingen op Google!
Je betalingsopties
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Dyson
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
Beschrijving
Gerelateerde producten
CS-DYC100VX
CS-DYC100VX
Type Type: Li-ion
Spanning Spanning: 25.2 V
Capaciteit Capaciteit: 2500 mAh
Type Type Li-ion
Spanning Spanning: 25.2 V
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
CS-DYC110VX
CS-DYC110VX
Spanning Spanning: 25.2 V
Spanning Spanning: 25.2 V
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
99% positieve beoordelingen