Opladers compatibel met Dyson DF-DYC100UK
Product Code:
DF-DYC100UK
Merk:
Cameron Sino
Opladers compatibel met Dyson DF-DYC100UK
Product Code:
DF-DYC100UK
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 142.6 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 1.1 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 30.45 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 85.7 x 47.9 x 62.5 mm |
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 142.6 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 1.1 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 30.45 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 85.7 x 47.9 x 62.5 mm |
Momenteel niet op voorraad (levering 3-4 weken)
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Dyson
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
226364-01
226372-01
242441-01
260041-01
Beschrijving
Opladers compatibel met Dyson DF-DYC100UK is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-DYC100VX
CS-DYC110VX
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
