Opladers compatibel met Opladers
Product Code:
DF-EP5AMC
Merk:
Cameron Sino
Opladers compatibel met Opladers
Product Code:
DF-EP5AMC
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 230.6 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 9 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 119.6 x 52.2 x 32.4 mm |
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: woensdag 1. april
53.96 €
Ex Tax 21%: 44.60 €Qty:
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 230.6 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 9 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 119.6 x 52.2 x 32.4 mm |
Op voorraad | Verwachte levering: woensdag 1 april
Beschrijving
Opladers compatibel met Opladers is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-ENEL14A
CS-ENEL14
CS-CB007
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
