Opladers voor Dyson DC34
Product Code:
DF-DYC300EU
Merk:
Cameron Sino
Opladers voor Dyson DC34
Product Code:
DF-DYC300EU
Merk:
Cameron Sino
4,8
van 500+ beoordelingen op Google!
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 112.5 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 24.35 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 85.7 x 47.9 x 69.4 mm |
Is op voorraad!
Geschatte leveringsdatum: donderdag 2. april
24.40 €
Ex Tax 21%: 20.17 €Qty:
| Max. ingangsspanning | 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Min. ingangsspanning | 100 V |
| Netto gewicht | 112.5 g |
| Intensiteit uitgangsstroom | 0 A |
| Ingangsstroom | 240 A |
| Minimum uitgangsspanning | 24.35 V |
| Spanning invoeren | 100 V - 240 V |
| Afmetingen | 85.7 x 47.9 x 69.4 mm |
Op voorraad | Verwachte levering: donderdag 2 april
Het product is volledig compatibel met de volgende apparaten:
Dyson
Het product is uitwisselbaar met de volgende productnummers:
967813-03
Beschrijving
Opladers voor Dyson DC34 is een universele batterij voor een breed spectrum aan elektronische apparaten. De volledige compatibiliteit met talloze apparaatmodellen zorgt voor kosteneffectieve aankoopopties. Bovendien bevordert de universele toepassing milieuduurzaamheid en garandeert flexibiliteit.
Gerelateerde producten
CS-DYC340VX
CS-DYC341VX
CS-DYC310VX
CS-DYC311VX
CS-DYC313VX
CS-DYC312VX
CS-DYC350VX
Vind batterijen, accu's, toners en inktcartridges voor uw merkapparatuur bij Techtek.
Veilige en snelle levering
99% positieve beoordelingen
Goedkoper dan origineel
Je apparaat gaat langer mee
